Zápis do mateřské školy SMZŠ Rozmarýnová v Brně

Sběr žádostí o přijetí a zápis do mateřské školy SMZŠ pro školní rok 2024/2025 proběhne osobně v kanceláři školy po domluvě na tel. 777 956 805, zemcikova@rozmarynova.cz.

Zápis do mateřské školy SMZŠ Rozmarýnová, která se pyšní třicetiletou tradicí. Kvalifikovaný učitelský tým a široká škála mimoškolních aktivit jsou jen některé z důvodů, proč si pro vaše děti vybrat právě naši mateřskou a následně základní školu. Existujeme od roku 1994 v příjemném prostředí městské části Jundrov v Brně. Naše škola je obklopena zelení a nabízí moderní a účelně zařízené učebny a velkou vybavenou zahradu. Naší devízou je rodinný přístup a efektivní výukové metody.

Jak se přihlásit:

Zápis pro školní rok 2024/2025 se uskuteční po domluvě v kanceláři školy. Pro vaše pohodlí je možné domluvit schůzku na telefonním čísle 777 956 805 nebo zaslat dokumenty prostřednictvím e-mailu zemcikova@rozmarynova.cz. Elektronické žádosti budou dostupné online nebo přímo v kanceláři školy od 1. dubna 2024.
Formulář žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání ke stažení zde.

Požadavky při podání žádosti:

Ujistěte se, že při odevzdávání vyplněné přihlášky předložíte platný občanský průkaz a rodný list dítěte. V případě zastupování je nezbytné doložit oprávnění k zastupování.

Kritéria pro přijetí:

V mateřské škole přijímáme děti na základě účasti na adaptačním dni (10 bodů) a dáváme přednost předškolním dětem (10 bodů). V případě shody bodového hodnocení rozhodne o přijetí los. Přesné informace k zápisu jsou k dispozici ZDE.

Další možnosti podání žádosti najdete podrobně rozepsané ZDE. Žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání jsou k dispozici elektronicky ZDE, popř. v kanceláři školy od 1. dubna 2024. Více informací naleznete v sekci Přijetí do školy.

Kontaktní formulář

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvěte se nám!

Soukromá mateřská škola Brno